Mahya

Mahya, çatı üzerinde bulunan hareketli noktaların kırımlarına uygulanan bir su yalıtım ürünüdür. Mahya ürünü uygulanmadan önce belirli ölçüler ve yan aksesuar ürünleri uygulanmaktadır. Mahya, kullanım amacı olarak kiremit altının havalanmasını sağlayarak kiremit altına su alınmasını engelleyen bir üründür. Mahya, kenarları alüminyum folyo ve ortası ise nefes alan bir su yalıtım ürünüdür. Alüminyum folyonun üzeri güneş ışınlarına dayanıklı olan elektrostatik boyalar ile kaplıdır. Alüminyum folyonun altında ise yüksek ısıya dayanıklı ve uzun ömürlü olan butil mastik ürünü uygulanmaktadır.

Mahya üretimi ve satışı yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Ezengin Grup firması, sizler için en kaliteli ve en iyi ürünleri üretmeye devam etmektedir.

Mahya Özellikleri

Mahyanın çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler aşağıdaki gibidir:

  • Mahya ürünleri kendinden yapışkanlı olduğu için oldukça kolay bir şekilde uygulanmaktadır.
  • Mahya ürünü, çatının kenarlarını ve köşelerini tam olarak sarmaktadır. Bu durum, çatının su geçirmemesini sağlamaktadır.
  • Şiddetli yağmur ve kar yağışının olduğu dönemlerde bile mahya ürünü, çatılarda maksimum düzeyde koruyuculuk sağlamaktadır.
  • Mahya, son derece fonksiyonel ürünler olduğu için çatı uygulamalarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Mahya hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için Ezengin Grup firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Mahya Fiyatları

Mahya fiyatları, uygulama yapılacak olan çatının genişliğine ve büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, oldukça büyük ve geniş bir çatıya yapılacak olan mahya fiyatı ile küçük ve dar bir çatıya yapılacak olan mahya fiyatı aynı değildir. Aynı zamanda kullanılan mahya ürününün de kalitesi ve markası fiyatlarda değişkenliğe sebep olmaktadır. Örneğin, markası ve kalitesi bilinen bir mahyanın fiyatı daha pahalı olabilirken, markası ve kalitesi bilinmeyen bir mahyanın fiyatı daha uygun ve daha ucuz olabilir. Bu sebeplerden ötürü, mahya fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Mahya fiyatları hakkında daha detaylı ve daha ayrıntılı bilgi için Ezengin Grup firması ile iletişime geçebilir ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca mahya ürünleriniz ile ilgili yaşadığınız en ufak problem de yetenekli ekibimizden gönül rahatlığı ile yardım alabilirsiniz.