Onduline

Onduline, eprenye edilmiş olan cam tülü taşıyıcılı, okside bitüm gövdeli çatı kaplama ürünüdür. Onduline, oldukça estetik, hafif ve ışık ihtiyacını karşılayan bir ürünüdür. Çatı ve cephe kaplama teknolojisi ile birlikte oldukça üst düzey kalite gösteren onduline, güvenilir bir çözüm olup, çatıların ana bileşeni olarak bilinmektedir. Onduline, bitüm emdirilmiş organik elyaf ile özel bir reçine karıştırılarak elde edilir.

Onduline renkleri, en zorlu hava şartlarında bile sabit kalmakta ve herhangi bir değişikliğe uğramamaktadır. Onduline, paslanmayan, küflenmeyen, bakım gerektirmeyen ve UV ışınlarına dayanıklı bir özellik göstermektedir. Onduline üretimi ve satımı yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Ezengin Grup firması, sizler için en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Onduline Özellikleri ve Avantajları

Ondulinenin çeşitli özellikleri ve avantajları bulunmaktadır. Bu özellikler ve avantajlar aşağıdaki gibidir:

  • Onduline, oldukça hafif ve su geçirmez bir üründür.
  • Onduline, hızlı ve kolay bir şekilde uygulanmaktadır.
  • Onduline, ses izolasyonu sağlamaktadır.
  • Onduline, yüksek mekanik dayanıklılık özelliğine sahiptir.
  • Onduline, farklı ve çeşitli alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Onduline, küflenme ya da paslanma yapmaz.
  • Onduline, oldukça ekonomik olup, bütçe dostudur.

İşçilik ve zamandan tasarruf sağlayan onduline hakkında daha detaylı ve daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Onduline Tercih Edilmelidir?

Onduline, uluslararası çevre standartlarına uygun olarak üretilen bir ürün olup, çevre için herhangi bir zarar ya da tehdit oluşturmaz. Bu ürünler, hafif olmaları sebebiyle kolayca uygulanabilmekte ve çıkarılabilmektedir. Onduline, en zorlu ve en kötü hava şartlarında bile paslanmayan bir özelliğe sahiptir, bu sebepten ötürü rengini kaybetmeden durabilmektedir. Ayrıca onduline ürünler, yüksek bir mekanik dayanıklılığa sahiptir.

Onduline ve onduline fiyatları hakkında detaylı ve ayrıntılı bilgi için Ezengin Grup firması ile iletişime geçebilir ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Aynı zamanda, onduline ürünleriniz ile ilgili yaşadığınız en ufak problemde ya da sıkıntıda ekibimiz ile 7/24 iletişime geçebilir ve gönül rahatlığı ile yardım alabilirsiniz. Unutmayın, ekibimiz size yardım etmekten mutluluk duymaktadır.