REDPAİNT RP-RADION - ELETRO MANYETİK RADYASYON ÖNLEYİCİ BOYA

REDPAİNT RP-RADION - ELETRO MANYETİK RADYASYON ÖNLEYİCİ BOYA elektromanyetik radyasyonu önleyici, iç ve dış cephede kullanıma uygun, üstün özelliklere sahip, su ile incelebilen, ağır metal içermeyen, insan ve doğa dostu tek komponentli bir boyadır.

Su ile inceltildikten sonra, rulo veya fırça ile kolayca uygulanmaktadır.

AVANTAJLARI ve ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

RP-RADION - elektromanyetik radyasyonu önleyici boya, GSM Baz istasyonları, TV ve radyo vericileri, radar, telsiz, wireless ağlar ve enerji hatlarının bulunduğu özel alanlarda bulunan konutların iç ve dış cephelerinde, ayrıca günlük yaşantımızda kullandığımız elektronik eşyalardan (TV, radyo, buzdolabı, ütü, mikrodalga fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, deckt telefonlar vs) yayılan istenmeyen elektromanyetik radyasyonun olumsuz etkilerinin önlenmesi amacı ile bebek odaları, çocuk odaları ve yatak odaları gibi özel yaşam alanlarının elektromanyetik radyasyondan izole edilmesi amacı ile kullanılabilir.

UYGULAMA ÖZELLİKLERİ

RP-RADION - elektromanyetik radyasyonu önleyici boya, Uygulama yapılacak yüzey her türlü yağdan, kirden ve pastan arındırılmalıdır. RP-RADION, istenilen kıvama göre en çok %25 oranında su ile inceltilerek, homojen bir kıvam elde edilinceye kadar ağır devirli bir el mikseri yardımıyla karıştırılmalıdır.

RP-RADION - elektromanyetik radyasyonu önleyici boya, Uygulamaya hazır hale getirilen RP-RADION, iç cephede duvar ve tavanlar da dahil olmak üzere, istenilen elektromanyetik radyasyon kalkanlama etkinliğine bağlı olarak bir kat veya iki kat olarak tatbik edilmelidir. Uygulamanın zemin hariç tüm iç yüzey duvarlara boşluk bırakmadan uygulanması gerekmektedir.

KULLANIM ALANLARI

RP-RADION - elektromanyetik radyasyonu önleyici boya, Konutlar, Yaşam alanları, Kamu binaları, üretim tesisleri, Enerji nakil hatlarının yanındaki yapılar, mobil verici yanındaki yapılar, çocuk odaları, yatak odaları, hastaneler, okullar, çocuk yuvaları ve daha bir çok alanların iç cephelerinde kullanılır.

SARFİYAT

Uygulama yüzeyine bağlı olarak 0,3 -0,4 kg /m2’dir.

AMBALAJ

9 kg PE Kova

DEPOLAMA VE RAF ÖMRÜ

Kuru ve serin bir yerde saklanmalıdır. Raf ömrü uygun depolandığı takdirde 12 aydır. Depolamada ürün güneşe veya dona maruz kalmamalıdır. +4 °C`nin altında depolanmamalıdır.