REDPAİNT RP-REDBACTERİAL BAKTERİ ÖNLEYİCİ BOYA

REDPAİNT RP-REDBACTERİAL (Bakteri Önleyici Boya) (Anti bakteriyel boya) Akrilik emülsiyon esaslı, özel ajan katkılı, silinebilir, dekoratif iç cephe son kat boyadır. boyalı yüzey üzerinde bakteri, küf ve mantar gelişmesini durdurur ve kısa sürede tamamen öldürür.

AVANTAJLARI ve ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

RP-REDBACTERİAL (Bakteri Önleyici Boya) (Anti bakteriyel boya) Binaların iç kısımlarında her türlü duvar yüzeylerde kullanılır. Kullanıldığı mekanlarda mikroorganizma, mantar yosun ve küf oluşumunu engeller. Mutfak, hastane, ameliyathane, banyo, çocuk odaları, spor salonları, okullar, ağıl gibi sağlıklı olması beklenen ortamların duvar ve tavanlarda kullanılır.

UYGULAMA ÖZELLİKLERİ

  • RP-REDBACTERİAL (Bakteri Önleyici Boya) (Anti bakteriyel boya) Yeni boyanacak yüzeylerde; Temiz düzgün yüzey ise RP-Primer(akrilik Astar) ile astarlanarak uygulamaya geçilir
  • Eski boyalı yüzeylerde; yüzey her türlü yağ, kir, gevşek ve kabarmış tabakalardan temizlenmelidir. Gerekli görülen yerlerde tamir harcı veya toz macunlar ile yüzey düzeltme işlemi yapıldıktan sonra tüm yüzeye Rp-Primer Astar uygulanır
  • Eski sentetik boyalı yüzeylerde; yüzey hafifçe zımparalanıp, zımpara tozları yüzeyden uzaklaştırıldıktan sonra yüzeye Rp-Primer (Akrilik astar) tek kat halinde uygulanır.
  • Astar uygulamasından 24 saat sonra su ile hacmen %10-15 oranında inceltilerek, fırça veya rulo ile 2 kat olarak uygulanır.
  • Düzgün uygulama elde edebilmek için tek yönde tarama yapılmalı, fazla taramadan - kaçınılmalıdır.
  • RP-REDBACTERİAL (Bakteri Önleyici Boya) (Anti bakteriyel boya) Katlar arası en az 6 saat beklenmesi önerilir.

KULLANIM ALANLARI

RP-REDBACTERİAL (Bakteri Önleyici Boya) (Anti bakteriyel boya) Binaların iç kısımlarında her türlü duvar yüzeylerde kullanılır. Kullanıldığı mekanlarda mikroorganizma, mantar yosun ve küf oluşumunu engeller. RP-RED BACTERİAL (Bakteri Önleyici Boya) (Anti bakteriyel boya) Mutfak, hastane, ameliyathane, banyo, çocuk odaları, spor salonları, okullar, ağıl gibi sağlıklı olması beklenen ortamların duvar ve tavanlarda kullanılır.

SARFİYAT

Uygulama yüzeyine bağlı olarak 0,2 -0,3 kg /m2’dir.

AMBALAJ

17,5 kg PE Kova

DEPOLAMA VE RAF ÖMRÜ

RP-REDBACTERİAL (Bakteri Önleyici Boya) (Anti bakteriyel boya) Kuru ve serin bir yerde saklanmalıdır. Raf ömrü uygun depolandığı takdirde 12 aydır. Depolamada ürün güneşe veya dona maruz kalmamalıdır. +4 °C`nin altında depolanmamalıdır.