Beyaz File

Beyaz file, cam elyaf ipliğinden üretilen, gözenekli bir üründür. Gözeneklerin boyutu yaklaşık olarak 2.5x2.5 mm boyutundadır. Beyaz file, yüksek alkali dayanımlı ve dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı bir üründür. Beyaz file, yalıtım sistemleri için bağlayıcı olan ve mekanik dayanımı arttırmak için kullanılan bir yapı malzemesidir.

Beyaz file üretimi ve satımı yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Ezengin Grup firması, sizler için en kaliteli ve en verimli beyaz file ürünlerini üretmeye son sürat devam etmektedir.

Beyaz File Avantajları

Beyaz file, kullanıcılar için çeşitli avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlar aşağıdaki gibidir:

  • Beyaz file, kanıtlanmış alkali dayanımına sahip olan, ETAG 004 sertifikalı bir üründür.
  • Beyaz fileler, çeşitli alanlarda kullanılabilir.
  • Beyaz fileler, istenen uzunlukta ve genişlikte üretilebilen rulo sarımlı ürünlerdir.
  • Beyaz fileler, firmamız tarafından stoktan teslim ve hızlı hizmet ile müşteriye ulaştırılmaktadır.
  • Beyaz fileler, oldukça ekonomik ürünlerdir.
  • Doğaya zarar vermeyen beyaz fileler, oldukça çevre dostudur.
  • Firmamız tarafından üretilen beyaz filelerin sağlamlığı, laboratuvar testleri ile kanıtlanmıştır.

Beyaz fileler hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz File Fiyatları

Beyaz file fiyatları, alınacak olan filenin uzunluğuna ve kalınlığına göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, boyutu oldukça uzun olan bir beyaz file fiyatı daha pahalı olabilirken; boyutu daha kısa olan bir beyaz filenin fiyatı daha uygun olabilir. Aynı zamanda, eğer beyaz file işçiler tarafından alana uygulanacaksa, uygulanacak olan alanın büyüklüğü de fiyatlarda değişkenliğe sebep olabilir. Örneğin, filenin uygulanacağı alan oldukça büyükse fiyatlar daha maliyetli olabilir; bunun aksine, alan daha küçükse, fiyatlar daha uygun olabilir. Ekstra olarak, işçilik masrafları da fiyatlarda değişkenliğe sebep olabilir. Bu sebeplerden ötürü beyaz file fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir.

Beyaz file fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi alabilmek için Ezengin Grup firması ile iletişime geçebilir ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca, gerekli desteği ve yardımı da yetenekli ekibimizden alabilirsiniz.