Drenaj Levha

Drenaj levha, yüksek yoğunluklu polietilen ürünlerden elde edilmektedir. Drenaj levha, su yalıtımı için sıklıkla kullanılmaktadır. Drenaj levha, uygulanan alanları hasarlardan korumaktadır.

Drenaj levha, temel duvarların nemli topraklardan güvenli bir biçimde ayrılmasını da sağlamaktadır. Aynı zamanda bu levhalar, uygulanan alanı mekanik etkenlerden de korumaktadır. Bu levhaların koruma sağlaması ile yalıtım malzemeleri üzerine gelen yükler ve darbeler absorbe edilmiş olur. Drenaj levha üretimi ve satışı yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Ezengin Grup firması, müşterileri için en kaliteli ve en verimli ürünleri üretmeye son sürat devam etmektedir.

Drenaj Levha Avantajları

Drenaj levhalar, inşaat, bina, yapı, tünel, yol gibi çeşitli alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Su yalıtımı için kullanılan drenaj levhalar, kullanıcılar için çeşitli avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlar aşağıdaki gibidir:

  • Drenaj levhalar, oldukça dayanıklı ürünler olduğu için uygulandıkları alanı darbelere ve hasarlara karşı da korumaktadır.
  • Drenaj levhalar, çevre dostu ürünlerdir, herhangi bir hasar durumu oluşturmaz.
  • Drenaj levhalar, mikroorganizmalara ve diğer zarar verici etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır.
  • Drenaj levhalar, uygulandıkları alanın su yalıtımını sağlayarak, su sızıntılarının ve su basmalarının önüne geçmektedir.

Drenaj levhalar hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Drenaj Levha Fiyatları

Drenaj levha fiyatları, levhanın uygulanacağı alana göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, drenaj levhanın uygulanacağı alan oldukça büyük ve genişse, fiyatlar daha pahalı ve maliyetli olabilir; bunun aksine, drenaj levhanın uygulanacağı alan dar ve küçükse, fiyatlar daha ucuz ve daha uygun olabilmektedir. Aynı zamanda işçilik masrafları da fiyatlarda değişkenliğe sebep olabilmektedir. Bu sebeplerden ötürü drenaj levha fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir.

Drenaj levha fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için Ezengin Grup firması ile iletişime geçebilir ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız en ufak bir problemde ya da teknik sıkıntı da yetenekli ekibimiz ile 7/24 iletişime geçebilir ve gerekli desteği ve yardımı kendilerinden alabilirsiniz.