Pah Bandı

Pah bandı, su yalıtım uygulamalarında hareketli olan bölgelere, yani köşe, duvar dibi ve ek yerler gibi bölgelere uygulanan bir yalıtım bandıdır. Pah bandının ortası esnek ve kauçuk esaslıdır. Pah bandının kenarları, alkali file taşıyıcı ürünler ile kaplıdır.

Pah bandı üretimi ve satışı yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Ezengin Grup firması, müşterileri için en kaliteli hizmeti vermeye son sürat devam etmektedir.

Pah Bandı Özellikleri ve Avantajları

Pah bandı çeşitli özelliklere sahip olup, birbirinden farklı avantajlar sunmaktadır. Bu özellikler ve avantajlar aşağıdaki gibidir:

  • Pah bandı, oldukça elastik bir üründür
  • Pah bandı, su iticilik özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde su sızıntılarına engel olmaktadır.
  • Pah bandı, kimyasallara karşı oldukça dayanıklıdır.
  • Pah bandı, binalara ve yapılara oldukça kola bir şekilde uygulanabilmektedir.
  • Pah bandı, her yüzey ile kolay bir şekilde uyum sağlamaktadır.
  • Kendinden yapışkanlı olan pah bantları, alüminyum folyo ve mineral kaplı üst yüzeylere sahip oldukları için UV'ye karşı da oldukça dayanıklıdırlar.
  • Pah bantları, uygulandığı alanın kalitesini ve dayanıklılığını arttırmaktadır.

Pah bantları hakkında daha fazla bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pah Bandı Fiyatları

Pah bandı fiyatları, bantların uzunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak 50 m olan bir pah bandının fiyatı daha pahalı olabilirken; 10 m olan bir pah bandının fiyatı daha ucuz ve daha uygun olabilmektedir. Aynı zamanda, pah bandının işçiler tarafından uygulanması da fiyatlarda değişkenliğe sebep olabilir. Uygulanacak olan alanın büyüklüğü fiyatları değiştirebildiği gibi işçilik eylemleri de fiyatları arttırabilir. Bu sebeplerden ötürü pah bandı fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir.

Pah bandı fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için Ezengin Grup firması ile iletişime geçebilir ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız herhangi bir problemde ya da teknik sıkıntı da yetenekli ekibimiz ile 7/24 iletişime geçebilir ve gerekli desteği ve yardımı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Unutmayın, bir telefon uzağınızdayız!