Zebra (Siyah - Beyaz)

Zebra (Siyah - Beyaz), sesi içerisinde yok edip, ses dalgalarını ısıya çeviren bir ısı yalıtım malzemesidir. Zebra (Siyah - Beyaz), gerçek bir ısı izolasyonu sağlamaktadır. Kalınlığı yaklaşık olarak 5 mm olan zebra (siyah - beyaz), zig zaglı bir yüzeye sahiptir. Zebra (Siyah - Beyaz) ürünler, parkenin ömrünü uzatır ve bünyesinde bakteri barındırmaz.

Zebra (Siyah - Beyaz) üretimi ve satışı yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Ezengin Grup firması, sizler için en kaliteli ve en iyi ürünleri üretmeye devam etmektedir.

Zebra (Siyah - Beyaz) Avantajları

Zebra (siyah - beyaz), kullanıcılar için çeşitli avantajlar sağlar. Bu avantajlar aşağıdaki gibidir:

  • Zebra (Siyah - Beyaz), parke altında ısı, ses ve neme karşı maksimum izolasyon sağlamaktadır.
  • Zebra (Siyah - Beyaz) ürünler, oldukça esnektirler. Kolay kolay ezilmez ya da kırılmazlar. Ayrıca oldukça kolay bir şekilde döşenirler.
  • Bu ürünler anti - bakteriyel ve sağlıklı ürünlerdir.
  • Zebra (Siyah - Beyaz), çevre dostu ürünlerdir.
  • Bu ürünler, bakteri, mantar ve çürümeye karşı oldukça dayanıklıdır.
  • Zebra (Siyah - Beyaz), oda sıcaklığını muhafaza ederek, enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Hepsi ve daha fazlası için Ezengin Grup firması ile iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Zebra (Siyah - Beyaz) Fiyatları

Zebra (Siyah - Beyaz) fiyatları, ürünün yapılacağı alanın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, ürünün yapılacağı alan oldukça büyükse, fiyatlar da pahalı olabilir, fakat ürünün yapılacağı alan küçük ve darsa, fiyatlar daha ucuz olabilmektedir. Aynı zamanda ürünün kalitesi ve markası da fiyatlarda değişkenliğe sebep olmaktadır. Örneğin, markası bilinen ve kalitesi iyi olan bir zebra (siyah - beyaz) ürünün fiyatı ile markası bilinmeyen ve kalitesi iyi olmayan bir zebra (siyah - beyaz) ürünün fiyatı aynı değildir. Bu sebepten ötürü zebra (siyah - beyaz) fiyatları hakkında net ve sabit bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir.

Zebra (Siyah - Beyaz) fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için Ezengin Grup firmasına uğrayabilir ve bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.