Su ile Genleşen Bant

Su ile genleşen bantlar, su ile temas ettiğinde genleşen, polimer esaslı su tutucu bantlardır. Su ile genleşen bantlar, üç boyutlu bir yapıya sahiptir. Bu bantlar, su ile temas ettiğinde genleşerek, fazlalık suyun sızmasına engel olmaktadır. Su yalıtımı için sıklıkla kullanılan bu bantlar, yeni nesil ürünler arasında yer almaktadır.

Su ile genleşen bant üretimi ve satışı yapan pek çok firma ve şirket arasında en çok tercih edilen Ezengin Grup firması, sizler için en kaliteli ve en verimli ürünleri üretmeye son sürat devam etmektedir.

Su ile Genleşen Bant Avantajları

Su ile genleşen bantlar, havuz, su depoları, arıtma tesisi, tünel segmentleri, çelik profil, boru, beton, PVC boru gibi çeşitli yerlerde ve alanlarda kullanılmaktadır. Çeşitli kullanım alanı olan bu bantlar, kullanıcılar için birbirinden farklı avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlar aşağıdaki gibidir:

  • Su ile genleşen bantların uygulanması ve işlenmesi oldukça kolaydır.
  • Bu bantlar, taze betona herhangi bir zarar vermemektedir.
  • Su ile genleşen bantlar, su ile temas ettiğinde genleşirken, yeni nesil üç boyutlu yapısı sayesinde homojenliğini ve formunu korur.
  • Bu bantların genleşmesi %170'e kadar devam edebilir.
  • Su ile genleşe bantlar, oluşan boşluklu yapıların dolmasını sağlamaktadır.
  • Bu bantlar, yağ, benzin ve çeşitli çözücülere karşı oldukça dayanıklıdır.
  • Su ile genleşen bantlar, mikroorganizmalara karşı oldukça dayanıklıdır.
  • Su ile genleşen bantlar, sahip oldukları moleküler yapı sebebiyle herhangi bir su donmasından etkilenmez.
  • Bu bantlar, yüksek tuz konsantrasyonu içeren sulara karşı oldukça dayanıklıdır.

Su ile genleşen bantlar hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su ile Genleşen Bant Fiyatları

Su ile genleşen bantların fiyatları, bant uzunluğuna ve yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Örnek olarak, boyut olarak oldukça uzun olan bir bandın fiyatı daha fazla olabilirken; boyut olarak kısa olan bir bandın fiyatı daha ucuz olabilir. Bu sebepten ötürü su ile genleşen bant fiyatları hakkında net ve sabit bir bilgi vermek doğru değildir.

Su ile genleşen bant fiyatları hakkında daha ayrıntılı ve daha detaylı bilgi için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.